Электрочайник керамический

Ми молодий інтернет-магазин товарів для дому, спорту та здоров’я. Головним пріоритетом нашої команди є високий рівень обслуговування кожного клієнта і якість продукції нашого асортименту. У нас электрочайник керамический купить в москве.

Ми відкрилися в 2015 році, але наша команда складається з професіоналів своєї справи. Головна специфіка нашої робота — це індивідуальний підхід до покупця. У кожної людини при покупці виникає багато питань по товару, кожному зручно свій час для доставки. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб людині було зручно замовити і отримати потрібний товар. залишок кур’єрською службою по Москві:

Кур’єрська служда доставляє замовлення з понеділка по суботу з 10:00 до 21:00. З кожним покупцем ми обговорюємо потрібний час доставки.

Доставка по Москві (в межах МКАД)

Вартість доставки — 300 рублів. Суму доставки автоматично визначається при оформленні замовлення через корзину.

Доставка по Московській області (за МКАД)

У разі доставки за МКАД, до вартості доставки, зазначеної при офрмлення на сайті буде додано сума з розрахунку 25 рублів за кожен кілометр віддаленості від МКАД

Доставка по Росії здійснюється:

Поштою Росії-відправка товару проводиться за передоплатою. Приблизна вартість доставки розраховується при оформленні замовлення на сайті, терміни доставки вказані на сайті Пошта Росії. При виборі оплати післяплатою в місцевому відділенні ви оплачуєте вартість доставки за ПЕРЕСИЛ, вартість товару Ви так само оплачуєте за передоплатою. Після оплати товару ваше замовлення відправляється поштою Росії на вказану адресу. Вартість відправки ви можете уточнити у менеджера.

Зверніть увагу: замовлення вагою понад 20 кг можуть бути доставлені тільки транспортною компанією. Пошта Росії не приймає вантаж понад 20 кг.

Тел. гарячої лінії Пошти Росії: 8(800)200-58-88

Транспортна компанія-відправка вантажу проводиться до терміналу в Москві .Вартість і оплата відправки розраховується наступним чином. Вартість доставки до терміналу у вашому місті, оплачуєте за передоплатою. Вартість товару оплачуєте при отримання в своєму місті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *