ВІТАЄМО ВІДВІДУВАЧІВ НАШОГО САЙТУ!

call center call center call center-це надійний помічник у допомозі розвитку бізнесу. Ми проводимо аналітичні дослідження і знаємо точно, як найбільш ефективно слід представляти Ваші послуги по телефону. У нашу діяльність входять: холодні дзвінки, обслуговування інтернет — магазинів, організація гарячих ліній і багато іншого.

Що Ви отримаєте:

Успішність Вашого проекту. Ми навчені спілкуванню по телефону і володіємо всіма необхідними навичками, стресостійкість на першому плані;
Гнучку систему регулювання інтенсивності. Завдяки проведеному моніторингу попиту, економляться Ваші кошти і сили;
Безліч корисних ідей і перевірених способів просування;
Істотну економію. Так як, відпадає необхідність витрачати гроші на навчання штатних фахівців техніці і тактиці телефонних продажів. Крім цього, у нас часто діють акційні знижені ціни;
Ввічливі співробітники нашого центру, в зрозумілій і доступній формі розкажуть про Ваш проект. Їх мова добре сприймається на слух завдяки використанню спеціальних технік.
Крім того отримуєте:

Одночасно кілька операторів, які надають послуги під контролем досвідченого керівника;
Гарантований швидкісний запуск проекту;
Відповідь оператора потенційному клієнту протягом декількох секунд, колл-центр працює цілодобово і без вихідних;
Індивідуальний підхід;
Детальний звіт про виконану роботу, включаючи записи всіх повідомлень.
Ми поважаємо індивідуальність кожного. Успіх у вирішенні поставлених завдань досягається нами, завдяки злагодженій згуртованості всього колективу і практичному досвіду. Постійно працюємо над поліпшенням якості.

Звертайтеся до нас, ми завжди раді Вам допомогти!