DeFelsko Corporation

defelsko Corporation, США-провідний американський виробник товщиномірів покриттів, ультразвукових товщиномірів, адгезиметрів та інструментів неруйнівного контролю, які відрізняються своєю простотою, надійністю і точністю датчиків з початку підставі компанії в 1966 року. Штаб-квартира корпорації знаходиться в Північному Нью-Йорку і має сучасний дослідний і проектний відділ, сучасне виробництво, лабораторію контролю якості продукції, відділ продажів, а так само сервісний центр. ТОВ «ТЕХІНТЕСТ» є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором фірми TIME Group Inc. на території Росії. Наші менеджери і сервісні інженери щорічно проходять навчання і тренінги для авторизованих представників TIME Group Inc. Ми забезпечуємо якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування випробувальних машин і приладів неруйнівного контролю виробництва компанії TIME Group Inc. в Росії.

ТОВ «ТЕХІНТЕСТ» є офіційним авторизованим ексклюзивним дистриб’ютором DeFelsko Corporation в Росії. На базі нашого сервісного центру проводиться гарантійне та післягарантійне обслуговування приладів для контролю якості покриттів і інших приладів виробництва компанії DeFelsko. Переглянути сертифікат повноважень на сайті виробника: сертифікат ДИСТРИБ’ЮТОРА.

ТОВ «ТЕХИНТЕСТ» є офіційним авторизованим дистриб’ютором CURIOSITY Technology в Росії, і займається поставками високоточних датчиків сили, датчиків крутного моменту, датчиків переміщення та інших вимірювальних приладів вироблених компанією.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *