Defelsko

defelsko — це провідний американський виробник в області розробки і виробництва професійного інструменту для неруйнівного контролю. Всі вироблені прилади відрізняє їх універсальність, надійність і точність. З заснування в 1966 році компанія випускає виключно тільки якісні прилади:

Товщиноміри покриттів.
Це прилади для вимірювання будь-яких видів покриттів (порошкової фарби, емалі, фарби, хрому, анодированых, цинку, пластмаси, металевих, покриття металом тощо), службовців для захисту, відновлення, водонепроникності, герметизації на різних підставах наприклад таких як магнітні та немагнітні метали, дерево, бетон, пластик, композитний матеріал. Для цього компанія розробила кілька видів приладів в залежності від їх застосування:

Магнітний товщиномір PosiPen
Безконтактний товщиномір покриттів PosiTector PC Power Checker
Товщиномір покриттів на магнітному відривному методі PosiTest F/G
Товщиномір автомобільних покриттів PosiTest DFT
Товщиномір покриттів PosiTector 6000
Ультразвуковий товщиномір покриттів PosiTector 200
Гребінки DeFelsko Powder Checker
Ультразвуковий товщиномір.
Прилад для вимірювання товщини основного матеріалу(метал, пластик і т. д.) Ультразвуковий товщиномір Defelsko виробляє вимір основного матеріалу через покриття.

Ультразвуковий товщиномір PosiTector UTG
Контроль навколишнього середовища (вимірювання точки роси).
Прилад для контролю параметрів, вимірювання і реєстрації кліматичних параметрів навколишнього середовища: температура повітря, температура поверхні, відносна вологість, температура точки роси.

Вимірювач точки роси PosiTector DPM
Вимірювання профілю поверхні.
Прилад для контролю профілю поверхні. Прилад SPG вимірює і записує пікове значення висоти профілю поверхні. Відповідає стандартам ASTM D4417-B, AS 3894,5-C, U. S. Navy NSI 009-32, SANS 5772 та ін.

Прилад для вимірювання профілю поверхні PosiTector SPG
Прилад PosiTector RTR для визначення шорсткості поверхні
Адгезиметры.
Прилади для вимірювання адгезії покриттів до металу, деревини, бетону та ін. Прилади DeFelsko вимірюють адгезію-силу, яка з’єднує два різнорідних матеріалу, наведених в близький контакт.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *