Вперше Російські зчитувачі для систем контролю доступу можуть бути налаштовані зі смартфонів на Android без демонтажу. Спеціально для ESMART Reader створено новий мобільний додаток ESMART Конфігуратор, доступний в Google Play.

Налаштування більшості звичайних зчитувачів СКУД вимагає демонтажу, що створює незручності і ризики пошкодити самі зчитувачі і покриття стін. Додаток ESMART Конфігуратор, розроблене ISBC, дозволяє змінювати параметри зчитувачів СКУД за допомогою мобільного телефону, використовуючи технологію BLE. Це найбільш швидкий і зручний спосіб зміни конфігурації зчитувача.

Esmart Конфігуратор призначений для зміни наступних налаштувань:

Індивідуальний режим роботи з будь-якими картами стандарту ISO 14443A/MIFARE:
✓ Читання UID карт

✓ Читання даних з пам’яті карт: MIFARE Plus (режими SL1 і SL3), MIFARE Сlassic і MIFARE ID, з можливістю налаштування сектора, блоку, кількості і зміщення даних, а так само ключа шифрування CRYPTO1 або AES128

✓ Перевірку cmac підпису даних

✓ Налаштування диверсифікації ключів шифрування

Формат інтерфейсу Wiegand:
✓ Зміна типу Wiegand, вибір кількості переданих даних

✓ Налаштування порядку байт, використання префіксів і постфіксів

✓ Використання біт парності

Налаштування індикації зчитувача:
✓ Управління звуковою індикацією

✓ Налаштування індикації для режиму очікування: Базова індикація Хамелеон або вибір конкретного кольору, або порядку переливання кольорів

✓ Настройка кольору, який повинен запалюватися при заборонному сигналі контролера

✓ Настройка кольору, який повинен запалюватися при дозволяючому сигналі контролера

✓ Настройка кольору, який повинен запалюватися при одночасній подачі контролером обох сигналів

✓ Можливість ігнорування вхідних сигналів з контролера

Додаткові налаштування:
✓ Робота з зовнішньої NFC-антеною

✓ Налаштування максимальної дистанції спрацьовування по Bluetooth

Додаток ESMART Конфігуратор багаторазово спрощує процес налаштування СКУД, поєднуючи ефективність і безпеку. Додаток так само доступний для пристроїв на операційній системі iOS.

«Цифровізація швидко охоплює все більше областей, включаючи налаштування електронних пристроїв. Зчитувачі ESMART Reader не вимагають демонтажу для зміни параметрів, досить піднести до них будь-який телефон на Android або iOS c нашим мобільним додатком. ESMART Конфігуратор дозволяє змінити параметри роботи з картами доступу та налаштування індикації зчитувачів, що полегшує і прискорює роботу технічних фахівців», – розповів Микита Кожем’якін, керуючий директор Групи Компаній ай эс би си.