Литва розташована на півночі Польщі та Білорусі на березі Балтійського моря. Це невелика країна з 3 мільйонами жителів, яка є свого роду сполучною ланкою між Європейським союзом і могутньою Росією на сході. У 2004 році Литва офіційно приєдналася до Європейського Союзу. Після великої хвилі виїзду за кордон тенденція перекинулася протягом декількох років. Литовці повертаються в свою країну, яка ідеально розташована між Сходом і Заходом. Так йде справа з чарівною Ольгою, яка щороку знаходить свою країну і батьків, особливо коли їй потрібно оновити свій європейський паспорт. У нас femmes lituaniennes.

Легкість Ольги для іноземних мов
Як і всі слов’янські жінки в цілому, литовські жінки здивують Вас якістю вивчення іноземних мов, таких як французька, німецька,польська, українська і, звичайно ж, Англійська. Не дивно, що наші клієнти часто спізнюються на іноземні мови. Слухайте, як сильно Ольга в своєму відео знає іноземні мови, в тому числі англійську мову.

Північні слов’янські риси
З наближенням до півночі характеристики краси слов’янських жінок стають більш північними: світле, гладке та довге волосся, погляд на великі блакитні і прозорі очі порівняно з молдавськими слов’янськими жінками ближче до Румунії.

Немодерований смак слов’янських жінок для подорожей
Литва стала першою з прибалтійських республік, заявивши про свою незалежність від Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Потреба у відкритті світу дуже сильна у литовських жінок, особливо у Ольги у відео, яка зізналася нам подорожувати майже 10 раз на рік. Західна привабливість дуже сильна для цих слов’янських жінок з дивовижною красою. Світлі, стрункі жінки, які в міру наближення до Скандинавії мають все більш скандинавський тип.

Литовські жінки швидко в любові
Кілька свідчень в Інтернеті свідчать про силу цих слов’янських жінок в різних звичаях Казахстанських і українських жінок. У них більше Латинська сторона російських жінок, тобто запалені, сексуально дуже відкриті і швидкі контакти, які можуть бути роззброєні порівняно з українськими жінками.