GPS

Власникам вантажних, автобусів або таксопарків не з чуток знайома ситуація з нецільовим використанням автомобілів, перевитратою палива і навіть викраденням транспортних засобів та розкраданням перевезеного товару. Сьогодні для ліквідації таких проблем розроблено єдине вірне рішення — GPS/Глонасс моніторинг автотранспорту. У нас gps мониторинг.

Це новітня технологія, яка збільшує прибутковість підприємства і підвищує безпеку експлуатації автомобілів. Компанія TrackGPS протягом 17 років виготовляє трекери і розробляє програмне забезпечення для системи моніторингу, що забезпечує високий рівень взаємодії та надійний та безперебійний функціонал.

Принципи роботи системи Глонасс/GPS моніторингу транспорту
Глобальна система GPS / Глонасс моніторингу транспорту і контролю – поєднала в собі два навігаційних комплексу позиціонування (вітчизняний ГЛОНАСС і американський — GPS). Розроблені спочатку для військових завдань, сьогодні вони ефективно застосовуються з соціально-економічними цілями, у тому числі в сфері транспортної логістики.

Супутниковий контроль заснований на взаємодії космічної і наземної техніки, а також абонентських приладів, що вмонтовуються в автомобіль. Отримуючи інформацію від супутникових систем моніторингу, пристрої передають її на телематичний сервер. Дані обробляються і потрапляють до диспетчера, робоче місце якого включає ПК зі спеціальною клієнтською програмою.

Як система моніторингу автотранспорту ГЛОНАСС допомагає бізнесу?
Впровадження системи автомониторинга і контролю транспорту дає можливість будь-якої компанії, чия діяльність пов’язана з використанням автотранспорту, легкого, вантажного або спецтехніки, істотно поліпшити економічні показники. В результаті експлуатації ГЛОНАСС і GPS моніторингу:

знижуються витрати на техобслуговування автотранспорту за рахунок оптимізації маршрутів руху і скорочення зносу рухомого складу;
скорочується витрата паливно-мастильних матеріалів через відсутність користування транспортом в особистих інтересах водія, регулярних зливів палива;
підвищується рівень клієнтського сервісу завдяки швидкому реагуванню на замовлення;
підвищується продуктивність праці працівників за рахунок ефективного використання робочого часу та економії видатків.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *