КІА представить на SIA’2012 дві визначні прем’єри.
Перш за все, SIA’2012 надасть можливість гостям стенду КІА побачити новий вигляд «європейця» модельного ряду КІА, абсолютно нового cee’d хетчбек. Презентований лише два місяці на Міжнародному Автосалоні в Женеві, автомобіль викликав справжнє захоплення ЗМІ та публіки.
Перша модель cee’d, з початку випуску у 2007 році стала орієнтиром і вивела Kia на новий рівень. Спроектований, розроблений і виготовлений у Європі КІА сee’d став першою моделлю, що закріпила репутацію Kia як серйозного конкурента загальновизнаним брендам. Вже у базовій комплектації новий КІА cee’d оснащений кондиціонером, аудіо системою з шістьма динаміками та управлінням з керма, підігрівом дзеркал та 6 подушками безпеки.
У найвищій комплектації КІА cee’d потішить свого власника наявністю двозонального клімат-контролю, підігріву керма та підігріву сидінь водія і пасажира. Тут також наявні автоматичне включення фар, круїз-контроль та навігація.
КІА cee’d
Вже у початковій комплектації новий Rio хетчбек оснащений кондиціонером, бортовим комп’ютером, двома фронтальними подушками безпеки, антиблокувальною системою гальм (ABS). Об’єм багажного відділення складає 389 літрів. КІА Rio седан, з’явившись в продажу в грудні.
КІА Rio седан
У максимальній комплектації новий Rio хетчбек має, поміж іншого, клімат-контроль та легкосплавні диски. Обидва Rio максимально адаптовані до дорожніх умов України, адже виробляються на заводі НММR в Росії.
KIA з радістю запрошує на свій стенд, де, поміж яскравих презентацій відбудуться і яскраві події пов’язані з футболом: жеребкування відкритого аматорського турніру КІА Open Cup, переможцям якого дістанеться автомобіль КІА Sportage, розіграш сертифікатів на квитки на ЄВРО та багато-багато іншого!
найважливіші новини просто у месенджер!

admin
goldkolibrius@gmail.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *