Pufas

Шпалери під фарбування — сучасний, легкий в обробці високоякісний продукт, що володіє безліччю переваг.

Ще на момент розробки проекту, дизайнер стикається з проблемою, як реалізувати всі колірні задумки на стіні. Готові шпалери навіть найсучасніші не можуть повністю вирішити цю задачу, не вдаючись до компромісів. Застосування шпалер під фарбування-це 100% збіг за кольором.

Друга перевага — довговічність і універсальність. Мода швидко застаріває, актуальний сьогодні малюнок і колір шпалер може завтра стати не цікавим, чи просто Вам набриднути. З шпалерами під фарбування все простіше – перефарбовувати їх у новий колір і радієте новій атмосфері. Також у нас найкраще средство pufas.

Дуже актуальні ці шпалери при будівництві житла з обробкою, або для тих, хто здає житло в оренду. Поки ще не відомі вимоги та смакові уподобання майбутнього мешканця, можна пофарбувати стіни в білий або світлий пастельний колір, а потім зовсім не складно перефарбувати їх у відповідний. Шпалери під фарбування можна перефарбовувати до 7-8 разів.

Очевидність переваг шпалер під фарбування відкривається архітекторам і дизайнерам в реалізації своїх ідей на поверхні стін за допомогою фактури і кольору. Це може бути і гладка, і з великим, і з ледве помітним тисненням. Крім того, якість матеріалу дозволяє захистити стіни від мікротріщин і зробити їх антивандальними.

Будівельникам сподобається, що для шпалер під фарбування не треба готувати основу, а фактурність шпалер приховує всі нерівності стіни. Велика частина таких шпалер клеїться без підбору малюнка встик. Все це підвищує продуктивність праці будівельників.

Дуже важливо при оздоблювальних роботах, особливо в новобудовах, вибрати правильний матеріал. До шпалер пред’являються такі вимоги як: якість, надійність, довговічність, економічність, простота наклеювання, екологічність. Всім цим вимогам відповідають шпалери під фарбування.

Вони клеяться без підбору малюнка, без просочення — методом нанесення клею на стіну, екологічно чисті, є антивандальні варіанти, мають різні фактури. Шпалери багаторазово перефарбовуються, і щоб приміщення виглядало свіжо і сучасно потрібно лише пофарбувати стіни в новий колір. Ви здивуєтеся, як просто оновити інтер’єр і змінити настрій в будинку!

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *