Тут ви можете знайти найрізноманітніші анальні секс іграшки. Всі вони створені для того, щоб доставляти додаткове задоволення чоловікові, досягаючи, масажуючи і стимулюючи його точку р. Чим більше іграшок ви можете скористатися, великий вибір приємних відчуттів у вас. Кожна з іграшок в цьому розділі ретельно підібрана за високу якість і відмінну зручність використання. Чоловіки всього світу протестували ці іграшки, щоб урізноманітнити своє сексуальне життя. Якщо у вас виникли питання про купівлю або використовуючи один з цих інструментів, ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки клієнтів по електронній пошті. У нас putt beads.
Анальні пробки: анальна пробка-це секс-іграшка, яка призначена для вставки в пряму кишку з метою досягнення сексуального задоволення. Для жінок, це може дати додаткову еротичну стимуляцію. Для чоловіків це може допомогти їм досягти оргазму, натиснувши на так зване місце промежини. Перший погляд на анальні пробки може залишити вас в подиві. Вони схожі на Анальні Фалоімітатори, але абсолютно різні. Різноманітність цих інструментів настільки приголомшує, що одна людина навряд чи перевірить їх все. Ці секс-іграшки є підходящим вибором для будь-якого статевого акту. Вони можуть додати нові відчуття до звичайних постільних ігор або стати основним продуктом шоу. Ці продукти збільшують задоволення і приносять новий досвід до спальні. Анальна пробка повинна мати грізне підставу, яке повинно залишатися поза прямої кишки для легкого видалення. Для кращого відчуття рекомендується використовувати достатню кількість мастила. Всі такі іграшки в нашому магазині виготовляються з легких у догляді матеріалів. Їх можна мити з милом і водою.
Анальні обливання: анальні обливання стали невід’ємною частиною анального сексу. Правильна гігієна є ключем до насолоди і безтурботним задоволень. Багато геї використовують душ перед сексом. В нашому магазині ми продаємо різні душові. Всі вони мають той самий принцип роботи, але виглядають по-різному. Чоловіки часто роблять помилки, роблячи спринцювання протягом перших декількох разів. Тому важливо провести достатнє дослідження з цього питання. Якщо у вас немає переваг в дизайні, ми рекомендуємо вибрати найпростіший душ в цьому розділі. Хоча Анальний душ технічно не є секс-іграшкою, це важлива частина вашого сексуального життя. Всі наші душі зроблені з міцного силікону. Вони прості в обігу.