Razor

Самокати фірми Razor відрізняються високою якістю, надійністю і безпекою. … Самокати Razor це найкраще співвідношення ціни і якості.У 2000 році група ентузіастів з Південної Каліфорнії винайшла і запатентувала свій перший продукт — дитячий самокат зі складним механізмом Razor A Model. Покупцям подобалися компактність і практичність першого самоката Razor. Їздити на ньому виявилося настільки прикольно, що і дорослі, і діти стали використовувати самокат для щоденних поїздок.З тих пір під маркою Razor були розроблені більше ста спортивних і дитячих товарів. Інновації, найвища якість і доступність продукції дозволили Razor стати одним з лідерів ринків США, Європи, Австралії. На ринку роздрібних і оптових продажів спортивними товарами компаніями Спортум почала свою діяльність в 2006 році. Ми пропонуємо razor купить.

Для зручності покупців був створений інтернет-магазин sportum.ru, в якому можна робити замовлення через інтернет в зручному для вас місці і в будь-який час, а товари доставляються за вказаною адресою точно в узгоджений термін.

Зараз наша компанія має свій власний склад в М. Москва; шоу-рум, в якому представлені кращі товари, і роздрібний магазин поруч з метро Нагатинська.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *