Zota

Ми надаємо можливість купити котел «Зота» в Москві у офіційного магазину, що представляє виробника Zota. Цей завод випускає сучасні моделі опалювального обладнання для приватного житла, комерційних, виробничих об’єктів. У нас найкращі котлы зота.

У нас можна
Купити твердопаливний котел «Зота». Працює на вугіллі, дровах, інших видах твердого палива. Дана категорія представлена шістьма серіями, розрахованими на вирішення різних завдань.
Купити електричний котел «Зота». Живиться від електромережі. У категорії 6 серій. Для приватного житла площею 30-1000 кв. м можна придбати котел Зота «Люкс» з можливістю підключення системи «тепла підлога», управління по мобільному телефону.
Купити пелетний котел «Зота». Дана категорія представлена молодшою (потужність 15-100 кВт) і старшою серіями (потужність 160-300 кВт). Всі моделі мають високий ступінь автоматизації, безконтактний підпал, місткий бункер, вражаючий ККД, надають можливість зниження потужності до 50 %.
Твердопаливний котел Zota «Тополя-М»

Види і особливості твердопаливних моделей
Ми пропонуємо купити твердопаливні котли Zota, здатні використовувати кілька видів палива за рахунок додаткових модулів. Довговічний сталевий корпус більшості моделей отримав опір корозії покриття.

«Димок-М»
Котел Зота «Димок-М» 12, 18, 20, 25 кВт з чавунною плитою має вертикальне завантаження вугілля (дров) до 580 мм Бюджетна серія розрахована на роботу з системами до трьох атмосфер. Для додаткового живлення електроенергією можна підключити комплект «ТЕНБ 2».

«Майстер»
Серія з шести моделей потужністю 12-32 кВт. Можна купити котел Зота «Майстер» в якості більш просунутої і сучасної альтернативи «серпанок-м». Він підходить для житлових і виробничих об’єктів, оснащений варильною поверхнею, можливістю підключення автоматики TurboSet і пелетної пальника. Виняток – моделі 14/20 кВт, орієнтовані на установку газового пальника.

Комбінований теплообмінник підвищує площу теплос’ема. Для вирівнювання температурних інтервалів доцільно встановити комплект «ТЕНБ 2».

«Тополя-М»
Котел Зота «Тополя-М» 14, 20, 30, 42, 60 кВт орієнтований на автономне опалення житлових і виробничих об’єктів з тиском в системі до 3 атм. Всі моделі можна укомплектувати автоматикою TurboSet. На дверцята зольника дозволяється встановити механічний терморегулятор для контролю подачі кисню, продовження циклу горіння дров до 12 годин. Модифікована конструкція камери згоряння формує 3-ходовий газовідвід, що сприяє підвищенню ефективності тепловіддачі.

Автор записи: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *