1

Как женщине научиться выражать свои желания?

Сьогодні ми все частіше говоримо про те, що жінка не повинна залишатися в тіні і ховатися за чоловіка, а повинна голосно і чітко заявляти, чого вона хоче. Заявляти чоловікам, іншим жінкам, світу. Взяти, так би мовити, кермо влади в свої руки і довести, що слабка стать теж може командувати і вимагати свого.
У цій статті ми розповімо, як відстояти свою природну здатність заявляти і домагатися бажаного. Здатність, яка є від народження у кожної представниці прекрасної половини! Чому ми боїмося висловлювати свої бажання
. Детальніше на ТвояСила.рф. Для початку давайте поговоримо про ті перепони і обмеження, які суспільство сформувало, щоб перешкодити жінці висловлювати себе. Першопричини самого явища, коли слабка стать намагаються позбавити його природного ролі і відтіснити на периферію, дуже складні і криються здебільшого в аномальній скупченості сучасних мегаполісів, коли звичайні закони суспільства перестають працювати і в силу вступають закони джунглів, де виживає найсильніший, адже ресурсів не вистачить на всіх. Залишимо поки вивчення соціуму, а поговоримо про те, як нам розпізнати вже виникли на нашому шляху перешкоди.

Ось кілька причин, чому жінці буває складно сказати, чого вона хоче:
Причина перша: чоловіча модель поведінки. Найчастіше вона зустрічається в бізнесі, в сучасних конторах на всіх рівнях і посадах, але вже проникає в сімейні стосунки, що турбує. Від жінки іноді потрібно чоловіча формула, чоловічий підхід до волевиявлення. Це як якщо б ви, замість того щоб сказати вкрадливо «Дорогий, я бачила в інтернеті таку цікаву і недорогу шубу…», складали список закупівель на зиму за формою, з урахуванням економічного стану в країні і світі. Змогли б ви туди вписати норкову шубу?

Автор

goldkolibrius@gmail.com

Добавить комментарий