Паркетная доска казань

Barlinek — в асортименті даного виробника присутні кілька колекцій, включають в себе однополосний і трьохсмуговий дизайн. Благородні породи деревини дозволяють створювати унікальний дизайн. Гарантійний термін служби становить 30 років.

Tarkett-виробляється вже більше 120 років міжнародним концерном з виготовлення різних видів підлогових покриттів. Дизайнерські колекції розкривають красу текстур натурального дерева. Тут використовується добірна цінна порода високої твердості, а часом дуже рідкісна і ексклюзивна:дуб, ясен, бук, махагон, мсаса, горіх, мербау та ін. Відрізняється відтінком і текстурою, підлоги таркетт стійкі до зносу і володіють унікальною стійкістю до зовнішніх впливів (ультрафіолет, вологість, побутова хімія, температура).

Polarwood — дочірнє підприємство фінського концерну Karelia-Upofloor, яке знаходиться в Росії. Компанія Focuswood пропонує Polarwood (Поларвуд) найвищої якості, для виробництва якої використовуються тільки натуральні матеріали. Виконаний в широкій колірній гамі з дерева різних сортів, ідеально виглядає в спальні і дитячій, в холі і приймальному залі. Використовуйте ці покриття для підлоги при обробці і ви досягнете вершин дизайнерського мистецтва, створивши унікальний інтер’єр з теплим, природним звучанням.

паркетная доска казань