Пропуск грузовик

Згідно з Постановою Уряду Санкт-Петербурга №272 для руху по території міста, обмеженої КАД, вантажним транспортним засобам і спецтехніці з дозволеною максимальною масою понад 8 тонн (по ПТС) потрібно Пропуск. Зверніть увагу, що сама кільцева автодорога не входить в зону дії пропуску. При цьому ряд вулиць виділено в так званий каркас(відмічені зеленим кольором на карті), для проїзду по якому пропуск не потрібно.
Видачею пропусків займається Комітет з благоустрою Санкт-Петербурга, а саме структурний підрозділ — Центр комплексного благоустрою (ЦКЛ).
Перепустки бувають разові (строком до 5 днів) і термінові (до року), при цьому фізичні особи (за винятком ІП) можуть отримати тільки разові пропуски. Також існує підрозділ на час дії пропуску — нічні, денні і цілодобові.
При стандартному зверненні до Комітету з благоустрою, для вантажівок узгоджується тільки рух за маршрутом. При цьому для всіх вантажних транспортних засобів забороняється проїзд: Арсенальна набережна, Виборзька набережна, Московський проспект, Великий Сампсониевский проспект, Приморський проспект, Приморське шосе, Пироговська набережна, Ушаковскіх набережна, проспект Страйків, Трамвайний проспект, Невський проспект, Кам’яноострівський проспект, Великий проспект В. О., Великий проспект П. С., вулиця Професора Попова, Смольная набережна, набережна Робесп’єра, набережна Кутузова, Палацова набережна, Вознесенський проспект, вулиця Зайцева, вулиця Двинська (від вул. Виндавской до вул. Шотландської з 23:00 до 07:00), проїзд без назви від Запорізької вул. пр. до Дев’ятого Січня, вулиця Криленко (від ін. Більшовиків до вул. Житловий), Кудровскій проїзд, вулиця Кржижановського (від Російського пр. до вул. Латиських стрільців) — частина цих вулиць у вантажних пропусках можливо узгодити до проїзду, уточнюйте по телефону.

пропуск грузовик